Ben Olšanský

B

Ben OlšanskýMiluju informace, a proto miluju online. Pomáhám vytvářet weby, e-shopy i internetové kampaně tak, aby dosáhly svého plného potenciálu.

Začínal jsem v roce 2005 jako webdesigner a copywriter. O pár let později jsem se ponořil do sociálních sítí, webové analytiky a reklamních systémů, což mě nutně přivedlo k práci s online komunitami a k User eXperience.

Díky tomuto záběru dnes působím jako konzultant online projektů a spolupracuji také s digitální agenturou Inspiro jako Senior Online Strategist. A ta fotka, no… Už je pár let stará, dnes už se nějaké šedé vlasy najdou. ;)

Ben pracovně

Prošel jsem si celou abecedou onlajnu, pracoval jsem na spoustě odlišných projektů a všechno mě to hrozně bavilo, nekecám. :) Něco z toho můžete najít na mém LinkedIn profilu.

Ben osobně

Jak to říct jednoduše? Tech geek, čtenář sci-fi, student východních myšlenek, wannabe kuchtík, indoorový fanoušek outdooru a občasný nadšenec do matematiky a fyziky. A když ve větě použijete sousloví „udržitelná společnost“, uděláte mi moc dobře. ;)

Přidat komentář

Miluju Online píše Ben Olšanský.

Ben je…

  • online marketér s 15 lety zkušeností napříč obory.
  • digitální analytik s láskou k hledání skrytých vzorů v datech.
  • ‚business solutionist‘, člověk věřící v to, že všechny problémy mají jednoduchá řešení, jen je potřeba je najít.

 

Ben je taky…

  • informační geek – protože informace tříbí intelekt.
  • fanoušek fikce – protože představivost tříbí duši.
  • tsundoku expert, člověk hromadící více knih, než je kdy schopen přečíst.

Jinde na netu