Z Benblogu: Den v open space v citoslovcích

Z

Na mém starém blogu, který jsem už odeslal na internetové smetiště, bylo pár článků, které jsem se z různých důvodů rozhodl zachovat. Tohle je jeden z nich – abych nikdy nezapomenul, jak slastné je ticho. ;)


Přestěhovali jsme se s Inspirem do větších a designovějších kanceláří, kde je nás dvakrát tolik. Mé hodnocení tohoto krásného open-space po třech týdnech? Akustické fetiš porno!

9:00 – Om, ňom, ňom, he he he. Chjo. Šumyšumyšumyšum. Mmmmm, néé! Skví, skví, skví, skví, skví. Vžůůůům. Kní. Vžůůůům. Šumyšumyšumyšum. Kní, kní, kní. Kašli, kašli, cink. Kašli, kašli, cink. No-to-se-posral! HEHEHE! Rrrrrrrrr-arrrrrrrr-aRRRRRRRRR. Om, ňom, ňom. HEHEHE! Cssssst! Cssssst! Skví, skví, skví, skví. KňaDŘUNK! CVAK. Mmmmmnééé. Jóóóó HEHEHEHEHEHEHEHEHE. Šumydunišumyduň. Chň.

9:30 – útěk na staveniště

Mé upřímné doporučení všem, kteří si užívají tak jako my: 3M Peltor X Series X5A-SV ;) Špuntová sluchátka plus tahle hračka = návrat do ráje.

Disclaimer: Se značkou Peltor ani s e-shopem mujnuz.cz nejsem jakkoliv obchodně zpřízněn. Ale malý orgasmus jsem při prvním použití hluchátek měl.

O autorovi

Ben Olšanský

Miluju informace, a proto miluju online. Pomáhám vytvářet weby, e-shopy i internetové kampaně tak, aby dosáhly svého plného potenciálu. Začínal jsem v roce 2005 jako webdesigner a copywriter. O pár let později jsem se ponořil do sociálních sítí, webové analytiky a reklamních systémů, což mě nutně přivedlo k práci s online komunitami a k User eXperience. Díky tomuto záběru dnes působím jako konzultant online projektů a spolupracuji také s digitální agenturou Inspiro jako Senior Online Strategist.

Přidat komentář

Jinde na netu